Wypożyczalnia samochodów

Według obowiązujących przepisów prawnych w naszym kraju, dla każdej osoby poszkodowanej w wypadku samochodowym trzeba się auto zastępcze. W teraźniejszych czasach samochód osobowy stał się nieodzownym elementem naszej codzienności, dlatego nie należy już udowadniać potrzeby korzystania z samochody. Jeżeli już wasz samochód osobowy nadaje się jedynie do kasacji lub spędzi następnych kilkanaście dni w warsztacie samochodowym, to z całą pewnością warto postarać się jak najszybciej o samochód zastępczy.

Samochód z OC sprawcy bez najmniejszego problemu zostanie wam wypożyczony gdy wyłącznie pokażecie spisane oświadczenie i protokół z wypadku samochodowego. Nie będziecie musieli ponosić żadnych kosztów wypożyczenia samochodu osobowego, gdyż wszystkie koszty zostaną naliczone na konto danego zakładu ubezpieczeń społecznych.
Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zabezpiecza nie tylko i wyłącznie was, ale też wasze mienie. Auto z OC jest jednym z elementów ułatwiających dla was szybki powrót do życia sprzed wypadku samochodowego. W tej sytuacji jesteście stroną poszkodowaną, zatem zakład ubezpieczeń społecznych powinien jak najszybciej zwrócić wam wszystkie koszy leczenia , a oprócz tego przywrócenia waszego samochodu osobowego do stanu sprzed wypadku. Powinno się wam się też auto zastępcze, ale wyłącznie na okres naprawy waszego samochodu osobowego. Wraz z dniem odebrania swojego samochody z warsztatu samochodowego, powinniście oddać auto zastępcze. Kolejne dni zwłoki będą niestety liczone na wasz rachunek i zakład ubezpieczeń nie wypłaci wam za nie środków majątkowych.
Sprawdź: auto z oc biała podlaska.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz