Impreza weselna

Wesele jest takim wydarzeniem, które wspomina się latami. W znaczącej liczbie przypadków przedmiotem tych wspomnień są wydarzenia o pozytywnym charakterze, a niekiedy w całości odwrotnie.

Nie każde gdyż wesele wygląda i przebiega tak samo. Czasami zdarza się tak, że mimo usilnych starań dochodzi do wydarzeń, których wolałoby się uniknąć. Może się na przykład zdarzyć tak, że sprzęt, jaki posiada do dyspozycji DJ na wesele Kraków, zawiedzie. Na pewno wielu z nich jest przygotowanych na takie warunki, jednak w każdej chwili powoduje to swego rodzaju zamęt.
Na wielu weselach podaje się alkohol. Prawdopodobnie nie posiada wesel, gdzie go nie posiada, a alkohol, jak wiadomo, robi z ludźmi cuda. Jeśli ktoś posiada słabą głowę albo staje się nadpobudliwy po alkoholu, to może dojść na weselu do przeróżnego rodzaju kłótni i nieporozumień. Wujkowi z Czeladzi może nie spodobać się zatrudniony na wesele wodzirej Kraków. I o awanturę bardzo łatwo. Choć ludzie starają się pilnować i robią wszystko, aby zachować fason na weselu, nie w każdej sytuacji się to udaje. I takie wydarzenia w tej chwili wspomina się po latach. Z pewnością, gdy udaje się uniknąć awantur i kłótni w trakcie wesela, to jest to powód do dumy. I niekiedy zdarza się tak, że konferansjer Kraków dziękując gościom za udaną imprezę, jest z nimi całkowicie szczery. Choć są i tacy goście weselni, którzy czekają na jakąś bójkę, czy kłótnię. Bo tak jest ciekawiej. Wtedy wesele wspomina się jako to, na którym Tomek stracił ząb, a wujo Mietek złamał sobie nos. Historie weselne są przekazywane przez pokolenia, jeżeli już oczywiście jest się czym chwalić.
Źródło informacji: Dj na wesele Kraków.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz