Darmowa wersja programu księgowego

Zasadniczym wyposażeniem każdej księgowej jest specjalistyczny program. To właśnie on pozwala codzienne księgowanie wszystkich faktur , a dodatkowo innych dokumentów. W dzisiejszych czasach na polskim rynku można odnaleźć kilka świetnych skryptów księgowych, więc dość ciężko jest podjąć decyzję o zakupieniu tylko tego jednego, najlepszego.

Program księgowy kupuje się na licencję wymagającej stałej, comiesięcznej opłaty. Warto więc przedtem szczegółowo sprawdzić, czy dany program księgowy jest wart waszych środków inwestycyjnych. Wersja demo Comarch Optima dostępna jest w pełni za darmo przez okres sześćdziesięciu dni. Jest to z całą pewnością wystarczający czas, aby gruntownie sprawdzić dany program księgowy i ocenić, czy jest on warty waszych środków finansowych. Warto zatem korzystać z wersji demo Comarch ERP Optima, skoro nie wiąże się to z poniesieniem żadnych dodatkowych kosztów.
Zainstalowanie wersji demo programu Optima zajmie wam maksymalnie kilka minut. Po jego uruchomieniu rozpocznie się odliczanie sześćdziesięciu dni okresu użytkowania skryptu. Po jego zakończeniu będziecie musieli sami zdecydować, czy chcecie wykupić pełną wersję tego skryptu. Jego cena wcale nie jest wyższa, niż innych programów dostępnych na naszym rynku. Cieszy on się natomiast ogromną popularnością w gronie księgowych, gdyż daje możliwość na szybką i efektywną pracę. Posiada również bardzo łatwy interfejs, dzięki czemu wręcz mało doświadczone, nowe księgowe są wstanie szybko nauczyć się obsługiwania tego kodu.
Źródło: Demo Comarch ERP Optima.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz