Sprzedaż udziałów dla inwestora

Coraz dodatkowo młodych Polaków marzy o posiadaniu swojej własnej, świetnie prosperującej firmy. Na początku droga każdego przedsiębiorcy jest niestety dość trudna i spowita wieloma myślami. Jednym z nich jest bez wątpienia brak funduszy na prężny rozwój firmy.

Na tym etapie nie możecie liczyć na finansowanie działań za pomocą kredytu, gdyż nie posiadacie stosownej wiarygodności. Warto więc poszukać innego sposobu na uzyskanie dodatkowego kapitału na rozwój firmy. W tym celu niezbędny jest wam inwestor, który wesprze was nie tylko finansowo, niemniej jednak również merytorycznie. Pytanie tyko, gdzie poszukiwać współudziałowca inwestycji, który zechce was wspomóc zarówno swoją wiedzą, jak i posiadanymi środkami inwestycyjnymi.
Najlepszym sposobem na uzyskanie współudziałowca inwestycyjnego jest skontaktowanie się z nim za pomocą strony internetowej szukam współudziałowca inwestycyjnego. Dzięki niej będziecie mogli zdobyć kontakt do kilku inwestorów z danej branży, którzy mogą być zainteresowani nabyciem udziałów w waszej firmie w zamian za wsparcie finansowe , a dodatkowo merytoryczne. Znalezienie numeru kontaktowego do inwestora to jedynie początek waszej długiej drogi o pozyskanie potrzebnych środków majątkowych. Inwestorzy dość ostrożnie wybierają firmy, którym decydują się zlecić własne środki finansowe. Musicie zatem najpierw perfekcyjnie przekonać do siebie , a oprócz tego do własnego pomysłu współudziałowca inwestycji, by był on gotowy udzielić wam wsparcia finansowego. Inwestor nie będzie przecież inwestować kilkudziesięciu tyś. zł w udziały firmy, które mogą być nic nie warte po kilku latach.
Więcej informacji: inwestor szuka pomysłu.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz