Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny

O ile jesteśmy osobą poszkodowaną np w wypadku drogowym albo komunikacyjnym, to musimy posiadać świadomość, że zgodnie z aktualnym prawem mamy możliwość ubiegać się o odszkodowanie a także zadośćuczynienie od towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym polisę ubezpieczeniową miał wykupioną sprawca zdarzenia. Trzeba podkreślić, że adwokat od spraw komunikacyjnych, jak również drogowych posiada dokładną edukację w zakresie uzyskiwania uczciwych odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych, które na nieszczęście coraz częściej uchylają się od wypłaty należnej kwoty osobie poszkodowanej.
Dochodzenie odszkodowań powypadkowych – na co zwrócić uwagę?
Niestety towarzystwa ubezpieczeniowe bardzo często zaniżają wartość należnego osobie poszkodowanej zadośćuczynienia a także odszkodowania.

Na nieszczęście również bardzo wiele ludzi godzi się na te niekorzystne warunki, ponieważ nie ma świadomości, że ma prawo ubiegać się adekwatną kwotę odszkodowania, która będzie pokrywała w głównej mierze koszty leczenia oraz rehabilitacji, niemniej jednak także koszty dojazdów do placówek medycznych. Warto dodać o tym, że kancelaria adwokacka odszkodowania oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie dochodzenia uczciwych oraz rzetelnych odszkodowań z towarzystw ubezpieczeniowych. Ze stuprocentową pewnością warto zgłosić się do owej kancelarii, jeśli jesteśmy osobą poszkodowaną w wyniku zdarzenia drogowego, na przykład takiego jak potrącenie pieszego, potrącenie rowerzysty, wypadek na hulajnodze czy też wypadek motocyklisty. Należy zaznaczyć, że odszkodowania powypadkowe wypłacane są przez towarzystwa ubezpieczeniowe.

Sprawdź tutaj: adwokaci od spraw odszkodowań

Możesz również polubić

Dodaj komentarz