Jak powinien wyglądać chippendales?

Wydawać by się mogło, że tancerz erotyczny to ma klawe życie. Wyjdzie na pół godziny, pokręci pupą, zrzuci spodnie i koszule i skasuje kilkaset zł.

To natomiast jedynie pozory. Na pewno każdy widział, jak wygląda taki tancerz erotyczny. Jego sylwetka nie buduje się od leżenia na kanapie i picia piwa. Jego wygląd to efekt wielogodzinnych treningów, które musi cały czas powtarzać, by zachować interesujący wygląd. To bardzo w bardzo wielu sytuacjach również rezultat odpowiedniej diety.
Poza tym osoba, która zajmuje się tańcem erotycznym musi także dbać o inne szczegóły własnego wyglądu. Bardzo w dużej liczbie przypadków konieczne są wizyty u kosmetyczki, gdzie depiluje się odpowiednie partie ciała. W wielu przypadkach osoby trudniące się tańcem erotycznym regularnie odwiedzają solaria, bo skóra muśnięta słońcem postrzegana jest jako atrakcyjniejsza. Chippendales nie ma możliwość pozwolić sobie na brzydki uśmiech. Musi on być zadbany zdrowy. Taki mężczyzna mus także ładnie pachnieć, zatem koniecznie musi inwestować w rewelacyjne perfumy. Wyłącznie wtedy ma możliwość liczyć na to, że w jego kalendarzu nie zabraknie zleceń. No i bez wątpienia jego striptiz męski musi być dobrze opracowany, a to wymaga treningów i urozmaicania układów. Nie może on przecież wykonywać tylko i wyłącznie jednego układu. Z takim nie za daleko zajedzie. Najbardziej jeżeli ma wiele układów i ma również liczne przebrania. Takie charakteryzacje są lubiane przez panie, dlatego w wszelakiego rodzaju stroje tancerz erotyczny też musi systematycznie inwestować. Jedynie wtedy na tym polu odniesie sukces i nie będzie narzekał na brak zleceń.
Więcej: tancerz na wieczór panieński.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz