Cienie pod oczami

Oprawa oczu bardzo mocno wpływa na wygląd całej twarzy. Jeżeli mamy do czynienia z bardzo jasną oprawą oczu, to twarz może nie wyglądać zbyt atrakcyjnie. Jeżeli już włosy są ciemne, a rzęsy i brwi bardzo jasne, to może to wyglądać nawet karykaturalnie.

Wówczas polecana jest henna pudrowa Skierniewice. Dzięki takiej hennie można szybko przyciemnić brwi i rzęsy w bardzo łatwy i tani sposób.
Oczywiście efekt nie będzie na stałe, niemniej jednak co najmniej przez kilka tygodni będzie się można cieszyć znacznie ciemniejszą oprawą oczu. Dziewczyna, która wykona taką hennę, nie będzie się musiała tak mocno malować, jednak jej wygląd będzie z całą pewnością lepszy. Brwi Skierniewice realnie wpływają na wygląd twarzy. Jeżeli brwi są bardzo słabo zaznaczone, to twarz wygląda niewiarygodnie dziwnie. Mocniejsze zaznaczenie brwi w tej samej chwili sprawia poprawę rysów twarzy. Twarz wygląda na bardziej wyraźną i jednocześnie na bardziej piękną. Poprawa zarysu jest możliwa poprzez wykonanie henny lub makijażu permanentnego. Henna Skierniewice jest z całą pewnością tańsza i szybsza w zrealizowaniu, ale efekty utrzymują się krócej. Przy tym za pomocą henny nie możemy odtworzyć braku włosków. Jeżeli brwi były zbyt mocno wyregulowane, to henna nic nie pomoże. Przyciemni tylko te włoski, które mamy. W takiej sytuacji lepszym rozstrzygnięciem byłby makijaż permanentny. Dzięki takiemu makijażowi możemy dorysować włoski, jakich nie mamy i z całą pewnością zaostrzyć rysy twarzy. Wtedy twarz będzie wyglądała lepiej i ograniczymy też czas niezbędny na codzienny makijaż.
Polecamy: cienie pod oczami.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz