Aktuariusze – usługi

Jeżeli planujemy sprzedaż naszej firmy, to ze stuprocentową pewnością musimy korzystać z usług biura aktuarialnego, które oferuje usługi tj. wycena firmy. Taka wycena finansowa a także aktuarialna przyda się także w innych sytuacjach, a więc przykładowo jeśli będziemy chcieli wprowadzić zmiany dotyczące optymalizacji podatkowej firmy, jak też w sytuacji toczącego się postępowania cywilnoprawnego czy również upadłościowego.
Kiedy skorzystać z pomocy aktuariuszy?
Ze stuprocentową pewnością istnieje sporo takich sytuacji, kiedy wskazane jest użytkowanie z usług biura aktuarialnego, które oferuje usługi dotyczące w głównej mierze wyceny znaków towarowych, jak też wartości niematerialnych oraz prawnych, takich jak relacje z klientem, patenty.

Warto zdawać sobie sprawę o tym, że biuro aktuarialne para się również analizą projektów finansowych, modernizacyjnych czy również restrukturyzacyjnych. Prócz tego aktuariusze przeprowadzają też test na utratę wartości aktywów. A prócz tego, możemy też liczyć na usługi z zakresu opracowywania modeli majątkowych, które obejmują zarówno założenia makroekonomiczne, jak także indywidualne cele biznesowe klienta. Nie powinno więc być zaskoczeniem, że usługi tj. wycena znaku towarowego czy także rezerw na świadczenia pracownicze to usługa, z której chętnie korzystają przedsiębiorstwa należące do różnych branż a także reprezentujące różnorakie profile działalności. Taka wycena dla wygody klienta wykonywana jest w możliwie najkrótszym czasie przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Więcej: wycena aktuarialna.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz